Nr katalogowy: 1809

Nr katalogowy: 1809

Kielich

brąz, patyna; wys. 10,3 c,, średnica stopy 4,5 cm, wylewu 5,7 cm.
Niemcy, XIV w. (datowanie wg oferenta-kolekcjonera)
estymacja: 2 200 - 3 000 zł