901
Szafa ubraniowa i para szafek nocnych z kompletu mebli do sypialni w stylu secesji geometrycznej;
dębowych, intarsjowanych; Polska, 1915
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

902
Komplet sześciu krzeseł w stylu art déco orzech; 82,5 x 46,5 x 47,5 cm;
Polska, l. 30. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

903
Komoda w stylu biedermeier trzyszufladowa, mahoń; 89,5 x 106,3 x 57,2 cm;
Europa Środkowa, ok. 1830.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Charles-Guillaume DIEHL (1811-1885)

904
Sekretera w stylu II cesarstwa czerniona, inkrustowana ornamentami wyciętymi z blachy mosiężnej oraz brązami o
klasycystycznym charakterze; 128,8 x 74 x 37,5 cm; Paryż, l. 70. XIX w.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

905
Serwantka i para szafek - słupków w stylu klasycystycznym ozdobionych delikatnymi płaskorzeźbionymi ornamentami i owalnymi plakietami kameowymi
z wytworni Wedgwooda; Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

906
Skrzynia - ława w stylu secesyjnym rzeźbiona, orzech; 103 x 102 x 46 cm;
Europa Środkowa (Niemcy?), XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

1901
Fotel w stylu art deco orzech; 89 x 59,5 x 59 cm;
Polska, l. 30. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

1902
Para foteli art deco masywnych, miękko tapicerowanych, z elementami z buczyny; 88,5 x 68 x 80 cm;
Polska, l. 30. XX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł