1808
Herb - nakładka z oprawy albumu (?) brąz, odlew patynowany; 7,2 x 4,8 x 1,8 cm.
Polska?; XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

1809
Kielich brąz, patyna; wys. 10,3 c,, średnica stopy 4,5 cm, wylewu 5,7 cm.
Niemcy, XIV w. (datowanie wg oferenta-kolekcjonera)
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

1810
Zestaw toaletowy mosiądz, szkło, drewno, haft na tiulu, haft na jedwabiu, celuloid, nylon;
Europa Zachodnia? USA?; 2 tercja XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł

1811
Ikona - Św. Serafin z Sarowa tempera na desce, papier tłoczony; 22 x 17,5 x 2 cm.
Rosja, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

1812
Ikona - Matka Boska Orędowniczka - Pokrow i św. Roman Pieśniarz tempera na desce; 42 x 33 x 2,7 cm.
Rosja, 3 tercja XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

1813
Ikona - Św. Paraskiewa Rzymska, Męczennica tempera na desce z dwiema szpongami; 33,3 x 26,5 x 3 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

1814
Wachlarz w pudle - gablotce do zawieszenia na ścianie kość słoniowa, jedwab, gwasz, złota farba, cekiny;
Europa Zachodnia, Francja?; 3 ćw. XIX w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

1815
Zestaw kolekcjonerski 15 plakiet rajdowych - samochodowych, motocyklowych, szybowcowych mosiądz, aluminium, farby emaliowe, tworzywo sztuczne;
rozmaite kształty i wymiary; Polska, od 1933 - do 1969
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

1816
Pistolet skałkowy stal, drewno, mosiądz, filigran srebrny, niello; dł. lufy 26 cm, dł. całk. 41,5 cm.
Bałkany? K. XVIII w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

1817
Panneau - „Spacer w świetle księżyca” drewno, laka, macica perłowa; 40,5 x 60,8 x 1,1 cm.
Chiny, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

1818
Panneau z haftowanym Orłem - pamiątka historyczna tkanina adamaszkowa, nić lita srebrem; kolorowe szkiełka; 70,5 x 50 cm;
Polska, Wróblowice, 1914
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

1819
Sztaluga malarska, trójnożna drewno rzeźbione; wys. 174 cm, szer. 60 cm, głęb. rozstawu ca 90 cm.
Polska, XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł