Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

121
Pejzaż z kościółkiem olej, tektura; 23 x 31 cm;
sygn. l. d.: Borysowski.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

Tadeusz BARWECKI-SZEWCZYK (1912-1999)

122
Nokturn, 1939 olej, sklejka, 59 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Szewczyk (?) 1939 (niebieską farbą, słabo czytelnie);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Kazimierz STABROWSKI (1869-1929)

123
Nenufary - Staw Jana Okunia olej, płótno; 37,5 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: KStabrowski;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

124
Kwitnące drzewo olej, tektura; 13,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Joachim WEINGART (1895-1942)

125
Martwa natura z kwiatami olej, płótno; 69 x 54 cm;
sygn. l. d.: Weingart;
estymacja: 30 000 - 45 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

126
Róże żółte olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: a.karpiński;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

127
Kwiaty - Astry w szklanym wazonie olej, papier naklejony na tekturę; 62 x 48 cm;
sygn. p. d.: WWeiss.
estymacja: 35 000 - 40 000 zł

Adolf FEDER (1886-1943)

128
Wiosenne kwiaty olej, płótno; 72 x 55 cm;
sygn. l. d.: Feder.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

129
Martwa natura, lata 40. XX w. olej, płótno; 35,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Borysowski.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

130
Martwa natura z kwiatami i taboretem, 1927 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: menkes / 27 (? - słabo czytelne);
estymacja: 70 000 - 85 000 zł
Cena sprzedaży 70 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

131
Starzec i dziewczyna olej, sklejka; 24,3 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Jakub ZUCKER (1900-1981)

132
Pani z kwiatami olej, płótno; 57 x 42 cm;
sygn. l. d.: J. ZUCKER.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł