Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

133
Agnieszka ze swoją patronką, 1929 olej, tektura; 38 x 47 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wlastimil Hofman / 1929.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 24 000 zł

Mieczysław RAKOWSKI (1882-1947)

134
Pejzaż nadwodny z miastem w tle olej, płótno; 70,5 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: M. Rakowski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

135
Lisi Jar olej, tektura; 28,7 x 38,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Żurawski;
estymacja: 2 800 - 3 300 zł

Alfred ABERDAM (1894-1963)

137
Na Lazurowym Wybrzeżu - Nokturn olej, płyta; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: Aberdam.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

138
Wenecja - Plac św. Marka olej, płótno; 62 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.K / 54 w kwadracie, na odwrocie nalepka z nr 206.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

139
Wędrowcy, 1923 olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

140
Kwiaty i figurki olej, tektura; 48 x 31 cm;
sygn. l. d.: WWeiss.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Jakub ZUCKER (1900-1981)

141
Akt kobiety we wnętrzu olej, płótno; 46 x 36 cm;
sygn. l. d.: J. ZUCKER.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

142
Półakt [Modelka] olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: WWeiss;
estymacja: 28 000 - 36 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915)

143
Potyczka, ok. 1908 Inne tytuły: Bitwa; Napad tatarski; Podjazd tatarski; Utarczka; Utarczka z Tatarami
olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Józef Brandt / z Warszawy /
estymacja: 1 300 000 - 1 600 000 zł

Izydor JABŁOŃSKI (1835-1905)

144
Scena historyczna orientalna olej, płótno dublowane; 71 x 95 cm;
sygn. i opisany p. d.: I. Jabłoński / w / Krakowie
estymacja: 14 000 - 17 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

145
Ułan z koniem żołnierskiego kompana, 1938 olej, tektura; 76 x 58 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1938;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 30 000 zł