Wiktor KORECKI (1890-1980)

146
Pejzaż zimowy, ok. 1970 olej, płótno; 61,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

147
Motyw z mostem o zmierzchu olej, tektura; 24 x 31 cm;
sygn. l. g.: Borysowski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Mela MUTER (1876-1967)

150
Martwa natura z dzbanem i wiśniami olej, sklejka naklejona na deskę;
51 x 61,5 cm.
estymacja: 120 000 - 160 000 zł
Cena oferowana 95 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

151
Młody Hucuł, 1930 olej, płótno naklejone na tekturę; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: FPautsch 30;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

152
Sobotni promyk olej, płótno; 71,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: P. STACHIEWICZ (zatarta).
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Jan Zdzisław KONOPACKI (1856-1894)

153
Powrót żniwiarzy, 1880 olej, płótno; 49,5 x 87 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: J Konopacki Paris 80;
estymacja: 70 000 - 100 000 zł

Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)

155
Stary skrzypek olej, płótno; 70 x 65 cm;
sygn. p. g.: Leon Lewkowiecz.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

156
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
na odwrocie stempel sklepu dla plastyków, składu płócien.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł

Józef MEHOFFER (1869-1946)

157
Portret aktora olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

158
Portret kobiety olej, płótno; 88,5 x 67,5 cm (wymiar owalnego płótna).
Autorstwo obrazu przypisywane jest Franzowi Xaveremu Winterhalterowi (1805-1873).
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Cornelis de BRYER (ok. 1620-1688)

159
Martwa natura z ptakiem i truskawkami olej, deska; 34,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: C… (zatarta);
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

160
Sceny alegoryczne z puttami - para obrazów Alegoria Nadziei oraz Wiary
olej, płótno dublowane; 89 x 89 cm (każdy)
estymacja: 13 000 - 16 000 zł