Chaim GOLDBERG (1917-2004)

8
Ślub żydowski, 1965 piórko, tusz, papier; 70 x 102 cm;
sygn. l. d.: Goldberg Ch dwukrotnie w różnych językach oraz data 1965
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

108
Bukiet kwiatów w wazonie akwarela, gwasz, papier; 58,5 x 42,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Menkes.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

112
Dziewczyna i maska, ok. 1915 pastel, papier naklejony na tekturę; 62 x 47 cm;
sygn. z prawej: T. Axentowicz (ołówkiem);
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 25 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

116
Lato w Osieku akwarela, gwasz, tektura; 30,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: jFałat / Osiek.
estymacja: 55 000 - 70 000 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

124
Kwitnące drzewo olej, tektura; 13,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

126
Róże żółte olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: a.karpiński;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

127
Kwiaty - Astry w szklanym wazonie olej, papier naklejony na tekturę; 62 x 48 cm;
sygn. p. d.: WWeiss.
estymacja: 35 000 - 40 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

130
Martwa natura z kwiatami i taboretem, 1927 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: menkes / 27 (? - słabo czytelne);
estymacja: 70 000 - 85 000 zł
Cena sprzedaży 70 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

133
Agnieszka ze swoją patronką, 1929 olej, tektura; 38 x 47 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wlastimil Hofman / 1929.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 24 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

139
Wędrowcy, 1923 olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

140
Kwiaty i figurki olej, tektura; 48 x 31 cm;
sygn. l. d.: WWeiss.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

142
Półakt [Modelka] olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: WWeiss;
estymacja: 28 000 - 36 000 zł