Nr katalogowy: 124

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 124
Kwitnące drzewo
olej, tektura; 13,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI.