Nr katalogowy: 139

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 139

Wędrowcy, 1923

olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923
estymacja: 50 000 - 60 000 zł