Nr katalogowy: 151

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 151
Młody Hucuł, 1930
olej, płótno naklejone na tekturę; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: FPautsch 30;
Na odwrocie nalepki:
1. Nalepka z datą 19...