Nr katalogowy: 153

Jan Zdzisław KONOPACKI (1856-1894)

Nr katalogowy: 153
Powrót żniwiarzy, 1880
olej, płótno; 49,5 x 87 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: J Konopacki Paris 80;