Nr katalogowy: 434

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 434

Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016

olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Trzy cytryny i rak / na talerzu / ol. pł. pilśnia / G . Bednarski / GB / 2014
estymacja: 4 000 - 5 000 zł