Nr katalogowy: 437

Carlotta BOLOGNA (1909-2001)

Nr katalogowy: 437

Podwórzowa romanca, 1959

olej, płótno, 85 x 76,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: CB 59; na odwrocie napisy autorskie: CARLOTTA / BOLOGNA oraz tytuł.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł