Nr katalogowy: 439

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 439

Pejzaż z rzeką, 1909

olej, płótno; 36 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: TN (monogram wiązany, czerwienią); l. d. dedykacja autorska: Na pamiątkę Pani / Lusi (? - słabo czytelnie) Tymon 1917;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł