Nr katalogowy: 444

Edyta MATEJKOWSKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 444

Kompozycja 5, z cyklu: Wejdź w moje konstrukcje, 2018

akryl, płótno; 70 x 60 cm; sygn. l. d.: EM;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EDYTA MATEJKOWSKA 2018
estymacja: 3 500 - 4 500 zł