Nr katalogowy: 446

Wiesław GRZECH (ur. 1959)

Nr katalogowy: 446

Nr 1, 2014

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Wiesław Grzech / Nr 1 / olej 2014.
estymacja: 7 000 - 12 000 zł