Nr katalogowy: 447

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 447

Fast Forward, 2008

akryl, płótno; 50 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "FAST FORWARD" 2008.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł