Nr katalogowy: 457

Adam BRINCKEN (ur. 1951)

Nr katalogowy: 457

Pejzaż cmentarny I, 1978

technika własna, olej, sznurek, płótno;
120 x 108 cm (forma przestrenna);
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł