Nr katalogowy: 516

Wincenty POTACKI (1904-2001) - projektant

Nr katalogowy: 516

Serwis do kawy Anna (na 6 osób), ok. 1977

porcelana białą, druk naszkliwny (z tamponowaniem?),
szkliwiona, złocona (drobne przetarcia złoceń);
estymacja: 1 300 - 1 600 zł