Nr katalogowy: 525

Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - projektanci

Nr katalogowy: 525

Lampa stojąca z systemem oświetlenia „ART”, lata 80. XX w.

metal lakierowany w kolorze białym, wys. całkowita: 136 cm;
proj. sygn. Pniewski i Rutkiewicz; Zakład Sprzętu Oświetleniowego Polam Wilkasy k. Giżycka, l. 80.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł