12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Joanna HÜBNER-WOJCIECHOWSKA - projektant

524
Lampa podłogowa, lata 50.-60. XX w. metal, tworzywo sztuczne, sklejka lakierowana; 143 x 35 x 42 cm; (brak abażuru);
Spółdzielnia Produkcji Sprzętu Zootechnicznego, l. 50.-60. XX w;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - projektanci

525
Lampa stojąca z systemem oświetlenia „ART”, lata 80. XX w. metal lakierowany w kolorze białym, wys. całkowita: 136 cm;
proj. sygn. Pniewski i Rutkiewicz; Zakład Sprzętu Oświetleniowego Polam Wilkasy k. Giżycka, l. 80.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

526
Szafka - barek niewysoka, owalna, z żaluzjowym zamknięciem, mahoń; 50,5 x 45,5 x 37,5 cm,
Polska, lata 50. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

527
Szafka modernistyczna pod telewizor konstrukcja - buczyna, sklejka, fornir - mahoń; 80,5 x 65,5 x 45 cm;
Europa Środkowa, lata 50./60. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 300 zł

528
Para foteli nowoczesnych tapicerowanych; 77,5 x 71 x 78 cm;
Europa Zachodnia, lata 60. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 000 zł

529
Fotel - leżanka rozkładany o konstrukcji z rurek metalowych, z tapicerowanym poduchami;
98 x 77 x 130 cm (170 w całości rozłożony); Europa Zachodnia, lata 70. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

530
Para fotelików klubowych tapicerowanych; 76 x 54 x 70 cm;
Europa Zachodnia, lata 60. XX wieku.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Hanna LACHERT (ur. 1927) - projektant

531
Komplet trzech foteli typu: Muszelka, projekt z 1956 tapicerowane, jesion; 75,5 x 49 x 59 cm; Polska, l. 50. XX w;
na spodzie oryginalne nalepki papierowe wytwórcy mebli: ŁAD Spółdzielnia pracy
estymacja: 2 500 - 3 500 zł