12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

412
Varsovie!, 1946 tempera, ołówek, brystol; 91 x 60 cm (w świetle passe-partout).
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście, nr kat. 97
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

413
Wydawnictwo naukowe, l. 60-te XX w. tempera, ołówek, brystol;
65 x 45 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

414
PWN. Encyklopedie - Państwowe Wydawnictwo Naukowe, lata 60-te XX w.
tempera, ołówek, brystol; 70 x 50 cm; przed konserwacją.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

415
Kompozycja "Biologiczna"-"Kamień" tempera, brystol; 100 x 70 cm;
na odwrocie napis autorski: KOMPOZYCJA "KAMIEŃ"
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

416
Bez tytułu gwasz, papier, 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Gabriel RECHOWICZ (1920-2010)

417
Projekt malarski dla placówki Orbis Lot w Budapeszcie technika własna, olej, papier; 29 x 56 cm;
sygn. i opisany na odwrocie długopisem: Projekt malarstwa dla „Orbis Lot” w Budapeszcie /
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

418
Nokturn C, 2000 akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000 r.;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

419
Bez tytułu, 1962 olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
sygn., dat. wraz z dedykacją na odwrocie: ZBIGNIEW MAKOWSKI / Warszawa, 1962 / Józkowi W. /
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

420
Przemyśl, 2007 akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. dat. i opisany p. d.: 2007 / PRZEMYŚL E. DWURNIK;
estymacja: 26 000 - 36 000 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

421
Zimowy pejzaż olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH;
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

422
Młode drzewko olej, płótno; 99 x 79 cm.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

424
Figura osiowa, ok. 1958 olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł