12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

425
Zła gwiazda olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Zbigniew CEBULA (ur. 1961)

426
Jabłka, 2002 olej, płótno; 80 x 100 cm;
opisany na odwrocie: ZBIGNIEW CEBULA / 2002 OLEJ 80 X 100 / "JABŁKA".
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Henryk HOLECKI (ur. 1928)

427
Suche kwiaty w wazonie, 1987 olej, płyta, 75,5 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: Holecki / 87;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

428
Okno, 1981 olej, płótno, 116 x 89 cm
sygn. i dat. p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 41 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

429
Dziewczyna, 2000 olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: R.Z / 00;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł

Adam Aron MUSZKA (1914-2005)

430
Przed koncertem - Trio, przed 1964 olej, płyta; 84 x 66 cm;
sygn. p. d.: MUSZKA;
estymacja: 36 000 - 45 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

431
Głowa - „Moja gosposia” olej, płótno; 35 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Tymon.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Malarz Nieokreślony, XX w.

432
Postać olej, płótno; 95 x 68,5 cm;
sygn. po prawej, po środku: Andrzej... (nieczytelnie).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

433
Siedząca - Akt na szarym tle, 1963 olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie Tymon;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

434
Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016 olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Trzy cytryny i rak / na talerzu / ol. pł. pilśnia / G . Bednarski / GB / 2014
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Maciej URBANIAK (ur. 1962)

435
Martwa natura z arbuzami, 2000 olej, płótno; 100,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: M. Urbaniak / 2000.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

436
Różowe kwiaty, 1997 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł