12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Carlotta BOLOGNA (1909-2001)

437
Podwórzowa romanca, 1959 olej, płótno, 85 x 76,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: CB 59; na odwrocie napisy autorskie: CARLOTTA / BOLOGNA oraz tytuł.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Irena GERARD DE FESTENBERG (1915-?)

438
Na budowie, 1951 olej, płótno; 38 x 44,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gerard Irena / 1951.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

439
Pejzaż z rzeką, 1909 olej, płótno; 36 x 44,5 cm;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

440
Bez tytułu olej, płótno; 70 x 51 cm.
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)

441
Pejzaż, 1966 olej, płótno; 110 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na płótnie: Landscape 1966 / Zofia Artymow- / ska.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł

Janusz ORBITOWSKI (1940-2017)

442
6/85, 1985 akryl, relief, płyta; 60 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6/85.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł

Maciej BIENIASZ (ur. 1938)

443
Kompozycja tempera, płótno; 73 x 95,5cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: MACIEJ BIENIASZ (flamastrem).
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Edyta MATEJKOWSKA (ur. 1983)

444
Kompozycja 5, z cyklu: Wejdź w moje konstrukcje, 2018 akryl, płótno; 70 x 60 cm; sygn. l. d.: EM;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EDYTA MATEJKOWSKA 2018
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Józef JAREMA (1900-1974)

445
G1-Relief 5 technika własna, płyta; 116 x 86 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JJarema/ G1 Relief 5/
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Wiesław GRZECH (ur. 1959)

446
Nr 1, 2014 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Wiesław Grzech / Nr 1 / olej 2014.
estymacja: 7 000 - 12 000 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

447
Fast Forward, 2008 akryl, płótno; 50 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "FAST FORWARD" 2008.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

448
Kompozycja abstrakcyjna KF 51, 1976 olej, tektura, 96 x 66 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski /1976 /KF 51;
estymacja: 33 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 30 000 zł