12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

449
One Sunday Story, 2015 olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / Kasprzak, opisany i dat. p. g.: " One Sunday Story" / 2015;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)

450
Czas i przestrzeń, 2016 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / 216 R / AKRYL.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 200 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

451
Rzymski motyl, 1977 akryl, płótno; 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

Alina RACZKIEWICZ-BĘC (ur. 1958)

452
Akt IX, 2007 olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: A.R.B.;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

453
Et in Arcadia Ego, 1984 olej, akryl, płótno; 72 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 84;
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

454
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

455
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

456
Kompozycja technika własna, olej, płyta pilśniowa; 61,5 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: B. UTKIN; obraz przed konserwacją.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł

Adam BRINCKEN (ur. 1951)

457
Pejzaż cmentarny I, 1978 technika własna, olej, sznurek, płótno;
120 x 108 cm (forma przestrenna);
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

458
Interwencja - blue scotch technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska;
62 x 54,5 cm;
estymacja: 55 000 - 70 000 zł

459
„Banksy” spray - szablon, płyta pilśniowa; 22,5 x 39 cm (kształt nieregularny).
Najprawdopodobniej część z oznaczeń trasy przebytej przez najsławniejszego street artowc
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

460
Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995) Zwykły, 2017
baner ręcznie wykonany (szablon, akryl);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł