12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

461
Animacje, 2011 zestaw 5 filmów animowanych: Fau, Stan skupienia, Marsz, Bezpieczeństwo semantyczne,
Pojedynek na płytach CD - każda płyta sygn.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

501
Bez tytułu, 2018 papier mâché, farba olejna, kolaż, płyta; 67 x 55 cm;
sygn. p. d.: [znak artystki];
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Jolanta RUDZKA-HABISIAK (ur. 1958)

502
Deszcz, 2010 technika własna (m.in. goffrage), relief, karton; 41 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: Deszcz, 2010 Jolanta Rudzka-Habisiak.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

503
Madonna płaskorzeźba, olej, drewno; 53 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: K;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

504
Akt, ok. 2007 drewno, wys. całkowita: 113 cm; wymiar podstawy: 30 x 27 cm;
sygn. przy podstawie (tłok): MS (inicjały wiązane) / M.SIERPIŃSKI /W-WA.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Kuba Adam MATEJKOWSKI (ur. 1953)

505
Rozmowa, 2017 brąz, wys. 45 cm;
sygn. i dat. na plecach: MATEJKOWSKI / 2017.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Anna DĘBSKA (1929-2014)

506
Koniki brąz, kamienna podstawa; 16 x 20 x 6 cm;
sygn. na plakiecie na podstawie: ANNA DĘBSKA.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Monika GARLEY (ur. 1965)

507
Bez tytułu brąz patynowany, wys. 12,5 cm.
estymacja: 1 200 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 100 zł

Monika GARLEY (ur. 1965)

508
Bez tytułu brąz patynowany, wys. 9,6 cm
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena oferowana 600 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

509
Twarz zawoalowana, 1977 metal srebrzony, podstawa kamienna; wys. całkowita: 10,5 cm
sygn. u dołu: IGOR MITORAJ;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Jerzy SŁUCZAN-ORKUSZ (1924-2002) - projektant

510
Paterka i koszyk 1. Paterka - szkło w kolorze niebieskim; wys. 14 cm, średn. 18,7 cm;
2. Koszyk - szkło w kolorze turkusowym; wys. 18 cm.
estymacja: 700 - 800 zł

Michał JAKUBAS - projektant

511
Wazonik, lata 70. XX w. szkło w kolorze fioletowym, z elementem dekoracyjnym
w kształcie wijącej się wstęgi; wys. 9,5 cm.
estymacja: 300 - 400 zł
Cena oferowana 200 zł