Nr katalogowy: 418

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 418
Nokturn C, 2000
akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000 r.;