Nr katalogowy: 420

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 420
Przemyśl, 2007
akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. dat. i opisany p. d.: 2007 / PRZEMYŚL E. DWURNIK;