Nr katalogowy: 424

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

Nr katalogowy: 424
Figura osiowa, ok. 1958
olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI.