Nr katalogowy: 425

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 425
Zła gwiazda
olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";