Nr katalogowy: 429

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

Nr katalogowy: 429
Dziewczyna, 2000
olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: R.Z / 00;
na odwrocie opis autorski: R.ZAKRZEWSKI / 2000 OLEJ.