Józef JAREMA (1900-1974)

445
G1-Relief 5 technika własna, płyta; 116 x 86 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JJarema/ G1 Relief 5/
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

451
Rzymski motyl, 1977 akryl, płótno; 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

458
Interwencja - blue scotch technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska;
62 x 54,5 cm;
estymacja: 55 000 - 70 000 zł

459
„Banksy” spray - szablon, płyta pilśniowa; 22,5 x 39 cm (kształt nieregularny).
Najprawdopodobniej część z oznaczeń trasy przebytej przez najsławniejszego street artowc
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

461
Animacje, 2011 zestaw 5 filmów animowanych: Fau, Stan skupienia, Marsz, Bezpieczeństwo semantyczne,
Pojedynek na płytach CD - każda płyta sygn.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł