Jan SZANCENBACH (1928-1998)

436
Różowe kwiaty, 1997 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

439
Pejzaż z rzeką, 1909 olej, płótno; 36 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: TN (monogram wiązany, czerwienią); l. d. dedykacja autorska: Na pamiątkę Pani / Lusi (? - słabo czytelnie) Tymon 1917;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)

441
Pejzaż, 1966 olej, płótno; 110 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na płótnie: Landscape 1966 / Zofia Artymow- / ska.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Janusz ORBITOWSKI (1940-2017)

442
6/85, 1985 akryl, relief, płyta; 60 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6/85.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł

Józef JAREMA (1900-1974)

445
G1-Relief 5 technika własna, płyta; 116 x 86 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JJarema/ G1 Relief 5/
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

451
Rzymski motyl, 1977 akryl, płótno; 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

458
Interwencja - blue scotch technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska;
62 x 54,5 cm;
estymacja: 55 000 - 70 000 zł

459
„Banksy” spray - szablon, płyta pilśniowa; 22,5 x 39 cm (kształt nieregularny).
Najprawdopodobniej część z oznaczeń trasy przebytej przez najsławniejszego street artowc
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

461
Animacje, 2011 zestaw 5 filmów animowanych: Fau, Stan skupienia, Marsz, Bezpieczeństwo semantyczne,
Pojedynek na płytach CD - każda płyta sygn.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł