19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

301
Para, 1987 olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987;
estymacja: 110 000 - 140 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

302
Rozczłonkowanie, 1970 technika mieszana, collage, sklejka; 57,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica; opisany na odwrocie: ALenica / WARSZAWA / 1970 / ROZCZŁONKOWANIE.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 23 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

303
Powrót, 1945 olej, sklejka; 65 x 49 cm;
na odwrocie: t. Brzozowski.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
Cena sprzedaży 47 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

304
Szczelina - czerwień w szarościach - forma przestrzenna, 1971 technika własna, relief, olej, płyta; 45 x 36 cm;
w załączniku oryginał potwierdzenia autentyczności podpisany przez Marię Kobzdej z 2007 r.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

305
Płaszczyzny i rytm, 1963 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MARIAN BOGUSZ /
estymacja: 45 000 - 55 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

306
Aleja - Lato; z cyklu: „IV Pory Roku”, 1989 tempera, akryl, płótno; 140 x 160 cm;
sygn. i dat. l. d.: TP 89 (monogramem wiązanym),
estymacja: 130 000 - 150 000 zł
Cena oferowana 110 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

307
Kaloryfer, lata 60. XX w. (?) olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

308
Dies Irae Pendereckiego, 1967 linoryt barwny, płótno; 76,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

309
Pejzaż, l. 80. XX w. akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 50 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

310
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "TANIEC ŻYCIA" 1994 ROK
estymacja: 120 000 - 140 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

311
Zuzanna i starcy, 2002 olej, płótno; 100 x 100 cm;
Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

312
Pejzaż, 2010 olej, płótno; 73 x 92 cm;
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł