Nr katalogowy: 305

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 305
Płaszczyzny i rytm, 1963
olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MARIAN BOGUSZ /