Nr katalogowy: 305

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 305

Płaszczyzny i rytm, 1963

olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MARIAN BOGUSZ /
estymacja: 45 000 - 55 000 zł