Nr katalogowy: 306

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

Nr katalogowy: 306
Aleja - Lato; z cyklu: „IV Pory Roku”, 1989
tempera, akryl, płótno; 140 x 160 cm;
sygn. i dat. l. d.: TP 89 (monogramem wiązanym),
Cena oferowana 110 000 zł