Nr katalogowy: 307

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 307

Kaloryfer, lata 60. XX w. (?)

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł