Nr katalogowy: 309

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 309
Pejzaż, l. 80. XX w.
akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik.
Cena oferowana 50 000 zł