Nr katalogowy: 310

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 310

Taniec życia - tryptyk, 1994

akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "TANIEC ŻYCIA" 1994 ROK
estymacja: 120 000 - 140 000 zł