Nr katalogowy: 311

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 311
Zuzanna i starcy, 2002
olej, płótno; 100 x 100 cm;
Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.