Nr katalogowy: 312

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 312

Pejzaż, 2010

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik, na odwrocie opis autorski: DOMINIK 2010 / OL.PL 73 X 92 / PEJZAŻ.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł