Nr katalogowy: 314

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 314

Mława, 1990

olej, płótno; 147 x 114 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1990. / E. DWURNIK; napis p. d.: MŁAWA;
estymacja: 40 000 - 45 000 zł
Cena sprzedaży 41 000 zł