Nr katalogowy: 315

Urszula BROLL-URBANOWICZ (ur. 1930)

Nr katalogowy: 315

Bez tytułu

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: URSZULA / BROLL.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł