Nr katalogowy: 317

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

Nr katalogowy: 317

Obraz IV, 2003

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
estymacja: 18 000 - 20 000 zł