Nr katalogowy: 1306

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 1306

Symphony for people, 2001

giclee i akryl, płótno; 81,5 x 60,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 13/50 giclee + acrylic "Symphony for people" WITOLD-K c.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł