Nr katalogowy: 1310

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 1310

Para rysunków l. 50. XX w.

tusz, papier; 30,5 x 23 cm, 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SOBEL JUDYTA 52.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł