Nr katalogowy: 1313

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 1313

Pastwisko, l. 50. XX w.

pastel, papier; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: [Sobel].
estymacja: 2 200 - 2 800 zł