Nr katalogowy: 1314

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 1314

Na plaży, lata 50. XX w.

akwarela, ołówek, papier; 38 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Sobel (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 200 zł