Nr katalogowy: 1322

Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1322

1-72-E1, 1999

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JACEK ZIEMIŃSKI '1999 / "1/72-E1" olej płótno.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł