Nr katalogowy: 1323

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1323

Portret syna, 1991

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: AJPiwarski;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł